HorseFlex on 2008.aastal asutatud Hollandi perefirma. Firma loomise peategelane on 28-aastane   Islandi hobune Jethro, kes vanusest tingitult vaevles liikumisraskuse käes. Kõrgest vanusest hoolimata oli pere valmis hobuse heaolu nimel erinevaid alternatiive proovima. Eeldused ja oskused olid peres olemas - veterinaarist pereisa ning apteekrist perepoeg töötasid koostöös välja esimese HorseFlex toote glükosamiini ja MSM kombinatsioonina. Ei möödunud palju aega kui Jethro tõestas toote efektiivsust - kõrgest east hoolimata tundis ta jälle karjamaal jooksmisest rõõmu. Edulugu on sellest päevast peale inspireerinud mehi töötama välja ka teisi lisandeid erinevate näidustuste jaoks. Läbiv põhimõte kõikide toodete puhul on, et need on looduslike koostisainetega ning ilma igasuguste lisaaineteta (ei ole lisatud suhkrut, erinevaid kemikaale, värvi-, lõhna- ja maitsetugevdajaid/ -aineid).

Soovitan lugeda ka HorseFlex blogi:

https://horseflex.eu/horse-blogs/

Toodete arvustused ja keskmine reiting (üle 3800 valimi puhul kõrge 9,5) näitab klientide poolt usaldusväärsust HorseFlex toodetele.


Õlimeistrid OÜ - selleks, et meistriks saada on vaja õppida ja õppida tuleb meistrilt. Kaks venda, kes Õlimeistrid OÜ asutasid, alustasid selli ametis varakult. Põllumajandusettevõtjast ja põllumajandusteadlasest isa käe all omandati käsikäes praktilised oskused ja teadmised nii taimekasvatuses, kui ka elus hakkama saamiseks. Talupidaja oli ka Peetri ja Gunnari vanaisa. Peeter on koos isa ja kolmanda vennaga pühendunud Põlvamaal põllumajandusele, peamiselt linaõli kasvatamisele ja väärindamisele. Gunnar rajas aastatuhande alguses ökofirma, valmistades linaõli baasil erinevaid puidukaitsevahendeid. Linaõli töötlemine ja väärindamine mitmete aastakümndete jooksul mängib Õlimeistrid OÜ sünni juures kandvat rolli.
Meie tootmine asub Põlvamaal, Kanepi vallas, Savernas. Pressime ainult Eestis kasvatatud mahekanepit ja varustame toodanguga Eesti ökokaupluseid, suuremaid ja väiksemaid jaekette. Läbi e-poe on värske mahekanepisaadus sinule lähimas pakiautomaadis mõne päevaga. Täna on meie meeskond nelja liikmeline, aga olgem ausad – tootearenduses löövad kaasa ja on ninapidi juures (ülekantud tähenduses muidugi, VTA kontroll on range) ka kõigi perekonnad ja lähemad sõbrad. Anname endast parima, et põlvest põlve edasi antud kogemused, pühendumus ja armastus töö vastu kajastub igas pudelis ja pakis, mille teele saadame.